top of page

Повернення товару не належної якості

УВАГА! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України Про захист прав споживачів, яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості поверненню не підлягають. Підставою є додаток №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 № 360 «Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів».

Наприклад, якщо споживач помилково придбав не ті медичні товари, замість беналгіну, придбав белалгін, або тонометр хоче повернути його у зв'язку з тим, що в іншому аптечному закладі ціна на такий же тонометр значно менша, то, незважаючи на те, що товар не використовувався, збережена упаковка, споживачу (покупцю) буде відмовлено у заміні товару або у поверненні коштів на підставі вищезазначених нормативно – правових актів.

 

Просимо бути уважними при виборі товару!

У присутності кур'єра або представника Нової Пошти уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили саме те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Всі претензії до замовлених товарів приймаються тільки в момент доставки, при збереженні цілісності упаковки.

На всю продукцію розповсюджується гарантійний термін якості 12 місяці з дня отримання замовлення.

Якщо у Вас є претензії до продукту,  які не можна було визначити без розкриття упаковки, повідомте нам за номером

+38 099 739 86 82 або напишіть на office@alphadiamed.com.ua, ми підкажемо, що робити в такій ситуації.

 

Повернення товару неналежної якості

Віримо, що Ви будете задоволені замовленими продуктами в нашому інтернет-магазині, які відповідають високій якості та першокласним стандартам.

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та Покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного Товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за Адміністрацією право відмовити Покупцеві в обмін або повернення товару.

Для того, щоб повернути товар неналежної якості, Вам необхідно оформити заявку, зв'язавшись з нами по телефону. Після підтвердження заявки, відправити товар за допомогою Нової Пошти на наступне відділення: м. Бориспіль, відділення №4, одержувач: ПП «Альфадіамед», тел.+38 067 440 19 49. Оплата доставки за рахунок отримувача. Послуги Зворотня доставка і Накладений платіж необхідно скасувати;

Повернення коштів або заміна товару здійснюється після отримання нами посилки протягом 5 робочих днів.

 

Відмова від замовлення

У разі, якщо Ви хочете анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням - попередьте, будь ласка, менеджера інтернет-магазину якомога раніше по телефону  +38 099 739 86 82 або на електронну пошту office@alphadiamed.com.ua

bottom of page